Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Справа Шабуніна: Суд дозволив залучити Тараса Шевченка у якості медіа-спеціаліста

19 квітня відбулось чергове судове засідання у справі проти голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. Суд дозволив брати участь у допиті свідків Тарасу Шевченку у якості медіа-спеціаліста. Одночасно, суд надав захисту Філімоненка час до 3 травня для ознайомлення  з документами.

Суд не задовольнив клопотання захисту блогера-провокатора Всеволода Філімоненка про відвід Тараса Шевченка від участі у справі в якості спеціаліста. Аргументом захисту Філімонека було те, що Шевченко разом із Віталієм Шабуніним бере участь в акціях, тренінгах та є його другом на Facebook.

Про відвід Шевченка клопотав також прокурор, зазначивши, що Шевченко не отримує платню за участь у судовому процесі та витрачає свій робочий час, що є свідченням його упередженості.

Зауважимо, що Тарас Шевченко — юрист, експерт з питань медіа права, директор Центру демократії та верховенства права, член Ради Реанімаційного пакету реформ та співініціатор громадського руху “ЧЕСНО”.

“Тарас Шевченко є найкращим відомим нам експертом у сфері журналістики. Жодних підстав сумніватися у його об’єктивності немає“, — зазначив адвокат Віталія Шабуніна Дмитро Онученко.

Після допуску Тараса Шевченка, захист Філімоненка одразу попросив про перерву для ознайомлення з документами Тараса Шевченка, які, зазначимо, уже надавалися раніше.

Варто зазначити, що засідання суду розпочалося на годину пізніше, встановленого часу та тривало близько 15 хвилин, після чого суддя приблизно годину перебувала в нарадчій кімнаті вирішуючи питання щодо відводу Тараса Шевченка.  

Блогер-провокатор Філімоненко прийшов у суд у шоломі та з газовим балончиком на шиї, що очевидно є неповагою до суду. Згодом поліцейські вилучили балончик. У час поки судді не було в залі Філімоненко провокував Віталія Шабуніна, а також присутніх.

Крім того, Філімоненко неодноразово обзивав медіа-експерта Тараса Шевченка “мавпою”. У тому числі у присутності судді.

Хочемо нагадати, що Шабуніна звинувачують за статтею 345-1 «Погроза або насильство щодо журналіста» Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Наступне судове засідання відбудеться 3 травня о 13.45 у Дніпровському районному суді  Києва (вул. Кошиця, 5).

 

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo

Відеозапис суду: https://goo.gl/xcTKjG