Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Солом’янський суд вчергове безпідставно повернув скаргу ЦПК на закриття справи рюкзаків

Солом’янський суд знову безпідставно відмовив Центру протидії корупції у розгляді скарги на рішення прокурора САП про закриття справи рюкзаків щодо сина та екс-заступника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Цього разу суд постановив, що ЦПК начебто не є заявником у справі, бо провадження відкрили раніше, ніж звернулися активісти.

“Суд елементарно не врахував, що у справі рюкзаків було відкрито кілька проваджень, які згодом об’єднали в одне. ЦПК є заявником в одному із них. Своєю чергою, об’єднання проваджень не означає, що ЦПК перестає бути заявником у кримінальній справі”, — коментує юрист Центру протидії корупції Віталій Цокур.   

Більше того, згідно із відповіддю Національного антикорупційного бюро ЦПК є заявником у справі.

Раніше Солом’янський суд відмовив розглядати скаргу через те, що справа начебто не підсудна Солом’янському суду. Проте 17 вересня Апеляційний суд постановив, що Солом‘янський суд таки має розглянути скаргу ЦПК.

Нагадаємо, що 17 серпня ЦПК подав до Солом’янського суду скаргу на постанову прокурора САП Василя Кричуна про закриття кримінального провадження відносно сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника міністра Сергія Чеботаря.

У липні 2018 прокурор САП Василь Кричун закрив провадження у “справі рюкзаків” щодо цих двох фігурантів.

Обоє причетні до розкрадання 14,5 мільйонів гривень при закупівлі рюкзаків для потреб Нацгвардії.