Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Серпом по рейтингу: Понад мільйон виборців дізналися про проступки своїх мажоритарників

Понад 1 мільйон виборців дізналися про корупційні проступки своїх нардепів-мажоритарників завдяки проекту Серпом по рейтингу.

У червні 2018 Центр протидії корупції запустив проект Серпом по рейтингу — serpom.org.ua. Його ціль — змусити народних депутатів нести політичну відповідальність за свої зашквари.

“Ми хочемо, аби парламент працював на користь країни, а не на захист своїх приватних корупційних інтересів або бізнес-партнерів, — говорять активісти. Долучившись до проекту, ви можете покарати корумпованого мажоритарника, вдаривши його по найболючішому — рейтингу. Бо за вчинки треба відповідати”.


Як це працює?

 1. Ви обираєте “зашквареного” депутата і добровільно вносите будь-яку суму пожертви. Або ж можете обрати конкретний зашквар і покарати депутатів, які у ньому фігурують.
 2. Ми використовуємо 100% ваших грошей, щоб розповісти виборцям на окрузі депутата про його корупційний зашквар. Через цільову (таргетовану) рекламу Facebook ми показуємо інформацію про корупційний проступок депутата користувачам у його регіоні та звітуємо вам про це.

Перші результати проекту:

— більше 1 млн охоплених виборців
— 87,7 тис грн пожертв
— 186 зашкварених депутатів
— 20 серйозних зашкварів
— 34 кампанії у Facebook


Долучайтеся!
Перевірте свого депутата: https://serpom.org.ua/