Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Санкції з поплічників Януковича були зняті через бездіяльність ГПУ – Дарина Каленюк

Сьогодні Європейський Союз зняв санкції з чотирьох екс-чиновників клану Януковича.

Причина – відсутність кримінальних проваджень щодо цих осіб та підозр у скоєнні нимиекономічних злочинів, що передбачає замороження активів.

Водночас, до 18 колишніх високопосадовців Європейський Союз продовжив дію обмежувальних заходів у зв’язку з наявністю в Україні кримінальних проваджень щодо цих осіб та офіційних підозр у розкраданні ними державних коштів.

Це – іще одне підтвердження того, що саме від ГПУ залежало рішення ЄС про скасування санкцій.

За рік дії санкцій – жодного обвинувального вироку, жодної справи не передано до суду! Саме це і стало ключовим аргументом для ЄС зняти санкції з 4х осіб, відомих на всю Україну своїми корупційними оборудками та схемами: молодшого сина Януковича, колишніх міністрів юстиції та освіти, брата екс-голови адміністрації президента.

З огляду на те, як в ГПУ ведуться розслідування корупційних злочинів, ми очікуємо, що в майбутньому санкцій будуть зняті зі всіх екс-високопосадовців, адже вже є прецедент.

Ще в листопаді санкції мали бути зняті з більшої половини фігурантів “чорного списку”, проте, завдяки громадському тиску і в Україні, і в Європі, санкції вдалося зберегти.

Наступні місяці Україна має подати позитивний сигнал ЄС у вигляди обвинувального вироку принаймні комусь з екс-чиновників, до яких застосовані санкції. Інакше втратимо залишки довіри європейських партнерів до правоохоронної системи та української влади, та головне – втратимо назавжди шанс повернути награбоване цими чиновниками назад.

Відповідальність за зняття санкцій лежить не тільки на правоохоронних органах, але й на Президентові України, який тримав на посаді вочевидь неефективного Віталія Ярему, а також – на парламенті, який «довго вагався надати необхідну кількість голосів депутатів на підтримку звільнення генерального прокурора.