Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

НАЗК перевірить брехню у декларації заступника мера Одеси

Національне агентство із питань запобігання корупції проведе повну перевірку декларацій заступника Одеського міського голови Олеся Янчука за 2015 і 2016 роки.

Про це ідеться у відповіді НАЗК на звернення Центру протидії корупції.

Нагадаємо, у серпні ЦПК передав до НАЗК матеріали про статки заступника мера Одеси Олеся Янчука Посадовець задекларував активів на 20 млн грн, але забув записати будинок дружини у 140 кв.м. на березі Дністровського лиману.

Активісти звернулися до НАЗК із вимогою перевірити достовірність даних з декларації, а самого заступника Труханова – на предмет незаконного збагачення та конфлікту інтересів.

Справа в тому, що дружина Янчука – Тетяна Міленіна – займається торгівлею на ринках і має декілька фірм. Водночас, її чоловік у міській раді на посаді заступника мера опікується питаннями торгівлі, рекламного ринку, громадського харчування, асоціаціями підприємців та бореться з нелегальними МАФами. Це, на думку антикорупціонерів, може створювати ситуацію конфлікту інтересів.

Як відомо, Олесь Янчук працює держслужбовцем в органах Одеської міської ради понад 10 років. Чиновник встиг попрацювати в командах трьох мерів при трьох президентах. До цього він заробляв на життя вчителем, інспектором на митниці та був заступником директора телерадіокомпанії. За роки роботи на державних посадах він офіційно заробив близько мільйона гривень.

Але статки родини Янчука значно зросли саме за його перебування на посаді заступника Труханова. З 2014 по 2016, коли Янчук був заступником мера, його активи виросли на 6 млн. грн. Так, у 2014-му він зазначив у декларації 2,7 млн грн. заощаджень, а в 2016 сума зросла вже до 8,5 млн. грн. Окрім того, чиновник з дружиною за 2 роки обзавівся новим BMW бізнес-класу за 100 тис. дол. та квартирою на 154 кв.