Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Минулого року активісти на 6 млрд грн оскаржили нечесних тендерів

Протягом 2017 року активісти оскаржили близько 300 нечесних закупівель на понад 6 млрд грн.

За період від січня 2017 до липня 2018 включно ЦПК добився скасування закупівель та розірвання договорів на загальну суму 290,2 млн грн.  

Також завдяки скаргам юристів ЦПК Антимонопольний комітет України оштрафував недобросовісних учасників за змови на торгах на 1,36 млн грн.

Активісти виокремили ключові “схеми” зловживань під час публічних закупівель. Серед них перемоги пов’язаних між собою компаній, перемоги компаній із так званого “чорного списку” Антимонопольного комітету, змови учасників між собою на торгах чи перемоги на тендерах компаній, що мають ознаки фіктивності.

Також серед порушень — навмисне “дроблення” закупівель на частини, щоб уникнути “європейських” торгів.

Крім того активісти виокремлюють такі схеми як дискримінація учасників чи вибіркове ставлення до учасників тендерів. У першому випадку замовник завідомо прописує умови тендеру під конкретну компанію. У другому — замовник по-різному ставиться до однакових порушень учасників тендеру.

“Ці основні схеми дозволяють віддавати мільйони бюджетних коштів у руки недобросовісних чи навіть фіктивних компаній. А покарань за такі дії фактично немає. Адже аналіз судових рішень показав, що фактично за півтора роки — від 2017 до липня 2018  — є лише 33 судових вироки щодо вчинення злочинів під час тендерів”, — зазначає юрист ЦПК Денис Свириденко.

Детальніше у звіті:
https://antac.org.ua/publications/poza-kontrolem-yak-vidmyvayut-miljony-na-shemah-pid-chas-tenderiv-ta-chomu-ne-pratsyuje-derzhaudytsluzhba/