Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Міграційна служба розпиляла 6 мільйонів на ремонті притулку для біженців

Державна фінансова інспекція виявила, що вартість робіт з реконструкції пункту тимчасового розміщення біженців в Яготині Київської області завищили майже на 6 мільйонів гривень.

Тендер на переобладнання гуртожитку медучилища під притулок для біженців з Близького Сходу Державна міграційна служба провела в листопаді минулого року. Підряд на безальтернативній основі віддали фірмі “Завод Луч”, яка раніше вже виконувала на об’єкті деякі роботи.

“Замовник виділив будівельній компанії 26,7 мільйона гривень. Таким чином, фактично кожна четверта гривня була використана не за призначенням. Тобто осіла в кишенях нечистих на руку ділків. Центр протидії корупції має намір звернутись до прокуратури з заявою про злочин та  вимагати покарання шахраїв, які розікрали 6 мільйонів державних коштів”, – каже юрист Центру протидії корупції Сергій Миткалик.

ДФІ також визнала, що Міграційна служба безпідставно допустила до тендеру тільки одну фірму, віддавши “жирний” підряд без конкурсу. Більше того, фірма, якій доручили ремонт, збрехала про наявність у її працівників достатніх професійних навиків. Всі виявлені порушення спрямовано до прокуратури Київської області.

Як відомо, будівництво притулку для біженців розпочалося в 2004 році. Крім державних грошей залучалися кошти Європейського Союзу, однак ремонт тривав досить мляво. Процес зрушив з мертвої точки минулого року, коли Уряд України виділив черговий транш.

У державній міграційній службі України зазначають, що відкриття пункту для тимчасового розміщення біженців в Яготині – це частина зобов’язань, взятих Києвом перед Європою в рамках безвізових перемовин.

Проте подальша доля притулку під питанням, так як місцеві жителі виступили проти розміщення біженців з Близького Сходу в Яготині.