Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Комітет Пашинського не захотів розглядати правки по позбавленню СБУ частини невластивих функцій

Комітет з питань національної безпеки та оборони відмовився розглядати правки до законопроекту №8068 «Про національну безпеку та оборону», що дали б можливість позбавити СБУ непритаманних спецслужбі функцій в сфері економіки та боротьби з корупцією.

Відповідна правки подала народний депутат Ганна Гопко. У разі ухвалення запропонованих правок СБУ втрачає можливість займатися саме контррозвідкою у сфері економіки та оперативно-розшуковою діяльністю у сфері економіки і боротьби з корупцією.

Усього до законопроекту подали близько 427 правок, 311 з яких комітет відхилив.

Незважаючи на вимогу Ганни Гопко поставити на розгляд та голосування правки щодо позбавлення СБУ невластивих спецслужбі функцій, голова комітету Сергій Пашинський цього не зробив. Сам текст законопроекту був розданий членам комітету за півгодини до засідання комітету.

Саме цими функціями наразі зловживають працівники Служби безпеки України для власного збагачення та боротьбою з конкурентами і бізнесі.

“На жаль, комітет взагалі не розглядав предметно жодну поправку, підтримавши, по суті, одразу текст законопроекту до другого читання, в якому мої поправки щодо реформи СБУ відхилені. Але я закликаю в четвер кожного депутата і кожного керівника фракції, які хочуть покласти край корупції і незаконному втручанню в бізнес з боку СБУ, підтримати ці поправки в залі”, — заявила Ганна Гопко, народний депутат України.

Згідно з офіційним звітом Служби безпеки України щодо кількості справ, переданих до суду, кожне 4 кримінальне провадження, що розслідувало СБУ — не з їхньої підслідності.

З 889 справ переданих до суду майже 200 мали розслідуватися іншим правоохоронним органом. Натомість за весь 2016 рік на третьому році війни —  0 справ за шпигунство (ст.114 Кримінального кодексу України) було передано СБУ до суду.

Верховна Рада має розпочати розгляд законопроекту в сесійній залі в середу 20 червня.