Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Комітет Князевича не ухвалив рішення щодо апеляції в законі про антикорсуд

Сьогодні парламентський комітет з правової політики та правосуддя  вирішив НЕ УХВАЛЮВАТИ рішення щодо поправки про апеляцію в законі про антикорупційний суд. Натомість депутати вирішили провести окреме засідання щодо цього питання, проте коли — не відомо.

Відповідну пропозицію подав голова комітету депутат від БПП Руслан Князевич, оскільки, за його словами, комітет не розуміє, що саме хоче Міжнародний валютний фонд та про що домовилися на переговорах.

12 липня — останній день перед канікулами, коли депутати можуть виправити норму про апеляційний розгляд топ-справ в антикорупційному суді. Схоже, довірена особа Президента Руслан Князевич свідомо унеможливлює виправлення проблеми з апеляцією в сесійному залі вже завтра, не ухвалюючи редакції правки”, — зазначив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Наразі практика показує, що підтвердити правку чи сформулювати її текст в сесійному залі без рекомендації комітету майже неможливо.

Нагадаємо, що в ухвалений закон про Вищий антикорупційний суд внесли норму, згідно з якою апеляції щодо справ НАБУ, які зараз уже розглядаються в судах, відбуватимуться в судах загальної юрисдикції, а не новоствореному антикорупційному суді. Це означає, що теперішні гучні справи щодо топ-посадовців можуть ніколи не потрапити до нового антикорупційного суду, а  розглядатися лише в судах загальної юрисдикції.

Сьогодні комітет мав розглянути затвердити відповідні правки до законопроекту №7441 про судоустрій, а в четвер 12 липня депутати — ухвалити законопроект у другому читанні.

Виправлення норми про апеляцію в законі про антикорсуд є вимогою міжнародних партнерів. Без цієї зміни Україна не отримає 4 мільярди доларів кредитів, допомоги та гарантій від міжнародних партнерів Міжнародного валютного фонду, Європейського союзу та Світового банку.