Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Коаліція заблокувала закон про Антикорупційне Бюро

Зранку законопроект 1660-д “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро та Національного агентства з питань запобігання корупції” викинули з порядку денного.

Хоча ще вчора Комітет ВРУ з питань запобігання і протидії корупції розглянув 447 правок від депутатів і таки проголосував кінцевий текст проекту закону до сьогоднішнього голосування в цілому.

Зниклий з порядку денного текст проекту закону враховув всі політичні політичні домовленості усіх фракцій коаліції.

Компроміс полягав у наступному:

1) Призначення Директора відбувається за процедурою діючого закону про Бюро: конкурсна комісія пропонує Президенту двох чи трьох претендентів, з яких Президент обирає одного, якого затверджує ВРУ.

2) Звільнити Директора може ВРУ за погодженням з Президентом (та навпаки), якщо щорічний міжнародний аудит визнає роботу Директора незадовільною. Аудит проводиться трьома незалежними експертами, по одному від КМУ, ВРУ і Президента.

Для народних депутатів, які порушили досягнуті домовленості та блокують прийняття цього закону, уся антикорупційна громадськість, включно з журналістами, влаштує суд Лінча:

– ми зробимо ваші прізвища відомими всій країні і далеко за її межами;

– разом з колегами за кордоном ми зосередемося на дослідженням саме ваших кампаній та нерохумості (особливо за кордоном);

Неголосування за закон заблокує рішення про передачу грошей в рамкахрозширеної програми кредитування країни, про яку щойно домовилися Україна та МВФ.

Зміни, яких так бояться народні депутати:

1. Високопосадовець, який не може пояснити походження своїх статків та майна, має віддати його державі і сісти.

2. Міністр, який підозрюється у корупції і збирається втекти, може бути заарештований на 24 години до рішення суду.

3. В Антикорупційному Бюро не будуть працювати “друзі Яреми” – ті, хто вже відповідав за боротьбу з корупцією в державі останні 5 років.

4. Створення окремої незалежної антикорупційної прокуратури, керівників та працівнків якої набирають на відкритому конкурсі (з трансяцією он-лайн).

5. Гарантії достойних зарплат працівникам НацБюро та Антикорупційної прокуратури.

Депутати, де закон?