Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Хто ж насправді розхитує суспільство? Соціологія

61% українців вважають рівень напруженості у суспільстві високим. 74% громадян покладають відповідальність за зростання напруженості на Президента, Уряд і Верховну Раду. Для порівняння: лише 30% українців звинувачують у цьому керівництво Російської Федерації.

62% опитаних переконані, що зменшити рівень напруги в суспільстві має реальна, з покаранням винних, боротьба з корупцією у владній верхівці країни. Для порівняння: лише 40% вважають, що суспільну напругу зменшить досягнення реального прогресу на Донбасі.

Ситуацію в України розхитує Президент і його команда – мій головний висновок з наведених даних Інституту соціології НАН України. Точніше їх демонстративне “кришування” своїх корупціонерів.

57% громадян вважають ситуацію в політичній сфері напруженою, 32% – критичною. Більше половини (52%) не довірили б владу жодним з існуючих політичних партій.

Незважаючи на цифри вище, Порошенко-Луценко-Аваков і Ко вірять у перемогу на чергових виборах, готуватися до яких треба вже сьогодні.

Це означає, що “розпил” стане ще активнішим, схеми – іще масштабнішими, “віджим” – іще зухвалішим. Врештрі-решт, настав час наповнювати не тільки приватні фонди, а ще й виборчий.

Щоб робити це в комфортних і безпечних умовах, владі треба знищити Ситника з командою НАБУ, або, як мінімум, заблокувати створення антикорупційного суду.

Цілком очевидно, що нам, як країні, треба абсолютно протилежне.

Але якщо атаки на НАБУ спільними зусиллями нам вдавалося відбивати, то бій за антикорупційний суд ми поки програємо.

Разом ми можемо змусити Верховну Раду: проголосувати створення антикор.суду та зміну виборчого законодавства, а також скасувати/обмежити депутатську недоторканість.

Переконаний, що тридцять тисяч українців мирним протестом змусить владу зробити перераховане вище.

Давайте, мирно, без шин і двіжу, зберемося цими тридцятьма тисячами 17-го жовтня під ВРУ та обласними радами.

Давно не бачилися:). І ми – між собою, і влада – з нами.