Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Спочатку антикорупційні закони, потім – гроші

Експерти у сфері боротьби з корупцією закликали Уряд Сполучених Штатів Америки  не надавати Україні нових кредитів до ухвалення антикорупційних законів, що унеможливлять розкрадання цих коштів.

У заяві, переданій експертами 8 сенаторам США, які перебувають з візитом в Україні, йдеться про 4 законопроекти, що вже зареєстровані в парламенті, проте, досі не потрапили у порядок денний Ради:

 1. проект про упрозорення державних закупівель №2207
 2. про прозорість держреєcтру прав на нерухоме майно №3378
 3. про гарантування доступу до публічної інформації №0947 та
 4. про прозорість публічних фінансів №2012а;

На думку експертів, спікер Верховної Ради Олександр Турчинов несе персональну відповідальність за те, що парламент України досі не ухвалив жодного закону, що дозволив би новим керівникам міністерств зупинити розкрадання державних коштів.

Віталій Шабунін, Центр протидії корупції: «Законопроекти, що «завислі» в Раді, одразу закривають діри у законодавстві про держзакупівлі, через які нові американські кредити потечуть в кишені нових корупціонерів від влади. Жодної копійки уряду Яценюка допоки парламент Турчинова не ухвалить антикорупційне законодавство і ми, платники податків, не отримаємо достатньо інструментів контролю за бюджетними витратами».
Серед таких інструментів експерти називають, зокрема, Національне бюро антикорупційних розслідувань, «що запроваджує невідворотність покарання за корупційні дії» та Антикорупційна стратегія України на 2014-2017 роки.

«Наразі немає ніяких гарантій того, що гроші, отримані новою українською владою для реформування та фактичного перезавантаження держави, напередодні президентських виборів будуть використані прозоро та за цільовим призначенням» – йдеться у заяві фахівців з протидії корупції.

AntAc_Final_Appeal_Ua_Page_1

AntAc_Final_Appeal_Ua_Page_2