Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Генпрокуратура розслідує ймовірне відмивання коштів дружиною судді Ємельянова

Департамент спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України порушив кримінальне провадження щодо колишньої дружини судді Вищого господарського суду Артура Ємельянова.

Справу порушено після заяви Центру протидії корупції за статтею “відмиванні грошей, здобутих злочинним шляхом”.

“Повідомляю, що за результатами розгляду зазначеної заяви, відповідні рішення внесено до Єдиного реєстру досудового розслідування та розпочато розслідування за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення – ч.3 ст. 209 Кримінального Кодексу України”, – йдеться у відповіді Генеральної прокуратури, яке є у розпорядженні ЦПК.

23 жовтня 2017 року юристи громадської організації надіслали до Генеральної прокуратури документи, оприлюднені в журналістському розслідуванні програми “Схеми”, які вказують на сумнівне походження закордонного майна у колишньої дружини судді Артура Ємельянова – Світлани.

За даними журналістів, Світлана Ємельянова має велику кількість об’єктів нерухомості, в тому числі є співвласницею фірм, що володіють п’ятьма готелями у Європі, зокрема, у Відні та Франкфурті-на-Майні. Крім того, екс-дружині судді належать вілла в Анталії (Туреччина) і квартира в Дубаї (ОАЕ).

“Власних статків дружини українського судді навряд чи б вистачило на придбання коштовної нерухомості на заході, тим більше, за даними податкової, її річний дохід не перевищував мільйона гривень протягом останніх трьох років. Скоріше за все, все це було куплено за гроші, які суддя Ємельянов міг отримувати за винесення незаконних судових рішень та втручання в авторозподіл справ.. Але НАЗК відмовилося навіть перевіряти декларацію судді, а походження статків його екс-дружини може бути вивчено лише в ході розслідування кримінальної справи, оскільки вони формально – розлучені”, – пояснює підстави зацікавленості ГПУ подружжям Ємельянових юрист Центру протидії корупції Олена Щербан.

Журналісти “СХЕМ” довели, що колишнє подружжя регулярно спілкується і разом їздить відпочивати закордон. Це, на думку антикорупціонерів, може вказувати на фіктивний характер розірвання шлюбу. У ЦПК підозрюють, що суддя Ємельянов оформив розлучення, щоб приховати майно, оформлене на колишню дружину.

Суддя Ємельянов, якого називають в пресі “обличчям судової системи часів Януковича”, є фігурантом ще однієї кримінальної справи, яку розслідує Генеральна прокуратура. Вона стосується фактів втручання в роботу автоматизованої системи документообігу господарських судів України.

Раніше Державна Фіскальна Служба під головуванням Романа Насірова видала судді Ємельянову позитивний висновок майнової перевірки, чим врятувала суддю від люстрації.