Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

До керівництва Агентства з перевірки декларацій мають увійти антикорупціонери

Проти кандидатів на посаду членів Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), які не задовольняють владу своєю принциповістю та незалежністю, почалась брудна гра.

З огляду на це ми не можемо і не будемо мовчати, а вважаємо за важливе висловити свою позицію і довести її до усього українського суспільства. Ми, що нижче підписалися, висловлюємо свою довіру та хочемо підтримати в конкурентній боротьбі за посаду членів НАЗК своїх соратників та партнерів по антикорупційному спротиву – Федіра Веніславського, Романа Маселка та Віктора Чумака.

Добігає кінця конкурс з обрання п’ятьох членів новоствореного Агентства. Від професійності та морального духу цих людей залежить поява нового відкритого реєстру декларацій чиновників та започаткування системної роботи з перевірки відповідності офіційних статків держслужбовців їхньому способу життя. Уже після 1 квітня 2016 року чиновників, які збрехали у своїх деклараціях, можна буде притягувати до кримінальної відповідальності, що передбачає 2 роки позбавлення волі.

Суспільний запит на чесне, професійне, неупереджене та аполітичне керівництво Агентства з питань запобігання корупції, як і його відповідальність перед громадянами, надзвичайно великі.

Ми закликаємо громадськість і ЗМІ приділити максимальну увагу процесу відбору керівництва НАЗК, а членів конкурсної комісії – керуватися критеріями професійності та практичного досвіду кандидатів, досягнутих результатів їхньої попередньої діяльності та моральних цінностей, що ними сповідуються.

Ми переконані, що до керівництва НАЗК не повинні прийти маловідомі у громадському секторі особи, без досвіду та реальних досягнень у боротьбі з корупцією, які не мають мужності кинути виклик корумпованій системі. НАЗК не повинне перетворитися на чергову недієздатну інституцію, яких і так вистачає в нашій державі.

Федір Веніславський, Роман Маселко та Віктор Чумак мають реальні та публічні результати у сфері боротьби з корупцією, а також волю змінювати існуючу систему, і, ми упевнені, не будуть пристосовуватися до неї.

Ми висловлюємо свою підтримку цим кандидатам і віримо, що вони можуть створити ядро для появи професійного та дієвого антикорупційного Агентства.

Ми закликаємо членів конкурсної комісії з відбору керівництва НАЗК зробити свій вибір з огляду на проголошені вище критерії, неупереджено та самостійно.

Підтримку висловили*:

ГО Центр протидії корупції, ГО Автомайдан, ГО Центр ЮЕЙ, ГО Інститут Медіа Права, ГО Центр локального самоврядування, ГО Всеукраїнська ліга правників проти корупції, ГО Центр політико-правових реформ, Руслан Рябошапка (незалежний експерт, член антикорупційної групи РПР), Михайло Серебряков (незалежний експерт, член антикорупційної групи РПР)

*З етичних міркувань цю Заяву не підписали громадські об’єднання, чиї представники входять до Конкурсної комісії