Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

До Антикорупційного Бюро не можуть знайти керівника детективів – конкурсна комісія

У Національному Антикорупційному Бюро продовжують шукати головного детектива.

Конкурс на посаду Керівника підрозділу детективів, розпочатий ще 5 травня, було продовжено до 22 липня. Про це йдеться в оголошенні на офіційному сайті НАБ.

“Це дуже показово, що на головного детектива країни із зарплатнею більше 40 грн. не стоїть черга із кандидатів. Останні скандали всередині ГПУ аж ніяк не заохочують нормальних людей йти працювати до нових правоохоронних органів, де досі діє кругова порука, кришування та тотальна корупція”, – пояснює Віталій Шабунін, член конкурсної комісії з відбору кандидатів до НАБ.

Про те, що конкурс продовжений і Національне Антикорупційне Бюро шукає «кращого з кращих» на своїй сторінці у Фейсбук написав Гізо Углава, перший заступник Директора НАБ.

“Мы не ищем человека, который закроет эту вакансию. Мы ищем лучшего профессионала, который организует работу важнейшего подразделения бюро”, – написав Гізо.

 “Є всього дві ключові людини, від яких залежить результат роботи НАБ – гучні розслідування, посадки, суди, конфіскації. Це – керівник детективів та антикорупційний прокурор. Засади незалежності обох прямо прописані в законодавстві. Лишилося тільки найти людей, які запишуть собі в резюме посадку, наприклад, генерального прокурора”, – агітує до участі у конкурсі Олексій Гриценко, член конкурсної комісії.

За інформацією членів конкурсної комісії, всього на посаду керівника детективів подалося 55 осіб, 53 з них були допущені до тестування. За результатами тестування 22 особи були рекомендовані до співбесід з конкурсною комісією.

“Більшість кандидатів, запрошених на інтерв’ю, уже працювали в правоохоронних органах. Такими є умови конкурсу. І це є проблемою, адже людина п’ять років мала працювати на керівній посаді в системі, не націленій на розслідування корупції чи фінансових злочинів високопосадовців! Тобто, ця вимога звужує коло претендентів до конкретних осіб з екс- або чинного керівництва ГПУ, СБУ або МВС”, – пояснює Дар’я Каленюк, член Конкурсної комісії, – У результаті комісія зупинилася на трьох кандидатах. Двоє, на жаль, не мають відповідного досвіду роботи слідчими, лише – оперативниками. А третій кандидат зараз працює під Столярчуком – у генеральному слідчому управлінні ГПУ. Раніше він працював у прямому підпорядкуванні Артема Ситника, чинного директора НАБ. Члени Ради громадського контролю при НАБ не голосували за цих кандидатів і переконали Артема Ситника продовжити пошук”, – підсумовує Каленюк.

Відповідно до кваліфікаційних вимог, Керівник підрозділу детективів має мати вищу юридичну освіту, 10 років оперативно-розшукової діяльності та/або досудового слідства, з них 5 – на керівних посадах, знання українського та міжнародного законодавства, досвід розслідування корупційних злочинів тощо.

Оклад майбутнього керівника детективів складатиме 43 848 грн.