Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Детективів в антикорупційне бюро перевірятимуть на IQ та психологічні тести

Усі кандидати в детективи Національного антикорупційного бюро проходитимуть General Skills тест – один з різновидів IQ-тестів, яким перевіряють логічне мислення людини.

Також додатково їм необхідно буде пройти психологічні тести,  а саме ММPI, які дозволяють визначити психологічний портрет людини.

На тестах із General Skills  кожний з майбутніх детективів повинен набрати не менше 20 балів із 60 можливих. Тестування розпочнуться вже цього ти тижня.

“Загальна освіченість та логічне мислення є одними із ключових якостей, необхідних детективу, – стверджує Дарина Каленюк, член Конкурсної комісії НАБУ та виконавчий директор “Центру протидії корупції”. – Мінімальний поріг у 20 балів на таких тестах є міжнародним стандартом, саме тому було прийнято рішення використати його і при відборі детективів до Антикорупційного бюро”.

За рішенням керівництва НАБУ до співбесід будуть допущені 300 кандидатів, які наберуть найбільшу кількість балів з тестів на General Skills.

Тим не менше, під час співбесід Конкурсна комісія враховуватиме і результати тестів на знання законодавства, де майбутні детективи мали набрати 70 зі 100 можливих балів.

З 2500 претендентів на детективів НАБ тест на знання законодавства пройшли 980 кандидатів. З-поміж них після складання General Skills-тесту та співбесід Конкурсна Комісія планує обрати 100 детективів.

Національне антикорупційне бюро – новий спеціалізований правоохоронний орган, який займатиметься боротьбою з корупцією виключно серед високопосадовців – міністрів, депутатів, суддів, прокурорів, вищого офіцерського складу військовослужбовців, керівників великих державних підприємств, тощо.

Також до підслідності Національного бюро відносяться також корупційні злочини, вчинені чиновниками нижчого рівня, якщо розмір предмету злочину (або завданої ними шкоди) дорівнює або перевищує п’ятсот  мінімальних заробітних плат, тобто 600 тис. гривень.

Приклади General Skills  тестів можна побачити тут.