Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Депутати хочуть переписати правила арешту та конфіскації

За добу до голосування в залі народні депутати спробують переписати законопроекти, що врегульовують процедуру арешту та спеконфіскації майна корупціонерів.

Після невдалої спроби проголосувати ці проекти законів у другому читанні спікер Гройсман доручив повернути їх в комітет на доопрацювання, хоча такої процедури по регламенту немає. Але Раді потрібно ухвалити ці закони завтра, а тому нардепи сьогодні шукатимуть «політичний компроміс» в комітетах і спробують це провести у закритому режимі.

Ми маємо обґрунтовані підозри, що процедура арешту та умови, за яких у корупціонерів та їх наближених осіб можна конфіскувати награбоване, будуть знов переписані, адже саме щодо цього у Раді розв’язалася палка популістична дискусія.

Ми вже мали подібну ситуацію рівно два роки тому, коли в ніч перед голосуванням був обскубаний закон про Антикорупційне Бюро. Тоді частину правок вдалося відстояти в залі. Правки нардепів можуть нівелювати суть законопроектів – ускладнити процедуру арешту майна, унеможливити конфіскацію у третіх осіб – саме так, зазвичай, і ховають корупціонери награбоване.

Європейці не зарахують як виконання плану з безвізового режиму ухвалення Радою законів, які будуть називатися європейськими, але за суттю такими не стануть.

Правоохоронний комітет збереться сьогодні о 13.00.

Нагадаємо, вчора Юрій Луценко розкритикував подані урядом проекти законів про арешт та спеціальну конфіскацію, назвавши їх авторів «непрофесійними»: «Ми прийняли рішення відправити закон на повторне читання, і вже у понеділок на нараді голів фракцій у спікера наголосимо на необхідності прийняття цих законів у вівторок як крайній термін», – заявив Луценко. «9 листопада працюватимуть два профільні комітети, аби виправити всі помилки, закладені непрофесійними авторами закону», – додав він.