Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Антикорупційні організації закликали лідерів коаліції виправити норму про апеляцію в законі про антикорупційний суд

Центр протидії корупції та Transparency International Україна звернулися до лідерів політичних сил парламентської коаліції Петра Порошенка та Арсенія Яценюка із закликом виправити скандальну норму про апеляцію та проголосувати необхідні зміни до Кримінального процесуального кодексу цього тижня.

Для цього в середу 11 липня комітет правової політики та правосуддя повинен розглянути правки до законопроекту №7441 про судоустрій, серед яких і зміни суперечливої норми про апеляцію, а в четвер 12 липня депутати — ухвалити законопроект у другому читанні.

“Це останній парламентський тиждень перед літніми канікулами, коли народні депутати можуть ухвалити відповідне рішення та внести потрібні зміни до закону”, —  йдеться у заяві.

У руках народних депутатів та зокрема коаліції фактично “зависли” майже 4 мільярди доларів фінансування від міжнародних партнерів, які надзвичайно потрібні Україні і отримання яких залежить від виправлення депутатами норми про апеляцію щодо теперішніх справ НАБУ.

Слід зазначити, що 18 із 32 депутатів комітету входять до Блоку Петра Порошенка, включно із головою комітету Русланом Князевичем, чи Народного Фронту. Це кількість депутатів, необхідна для кворуму для проведення комітету та ухвалення рішення щодо законопроекту №7441, без якого неможливе голосування в залі.

Нагадаємо, що в ухвалений закон про Вищий антикорупційний суд внесли норму, згідно з якою апеляції щодо справ НАБУ, які зараз уже розглядаються в судах, відбуватимуться в судах загальної юрисдикції, а не новоствореному Антикорупційному суді.

Це означає, що гучні справи щодо топ-посадовців можуть ніколи не потрапити до нового антикорупційного суду, а  розглядатися лише в судах загальної юрисдикції.

Крім того, вчора 9 липня Президент сам зазначив, що чекає у четвер на голосування поправок, які змінять закон про антикорсуд.