Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — У суді покажуть відео, на якому прокурор ГПУ пропонує хабар за роботу в НАБУ

У середу, 21 листопада, Голосіївський райсуд Києва дослідить відео негласки, на якому зафіксовано пропозицію хабара екс-прокурора ГПУ Олександра Матюшка членам конкурсної комісії за працевлаштування в НАБУ.

Початок засідання — 16.30. Головуючий суддя — Дмитро Валігура. Адреса суду — вул. Полковника Потєхіна, 14А.

Фактично, це істотний доказ, який безперечно свідчить про вчинення злочину, а саме — пропозицію неправомірної вигоди. Відповідно, від того, як буде досліджено це відео — залежатиме рішення суду.

Відзначимо, що справа слухається у суді від березня 2016 року.

Нагадаємо, 17 лютого 2016 року НАБУ повідомило про затримання прокурора ГПУ, який пропонував членам конкурсної комісії хабар у 10 тисяч доларів США за працевлаштування в Бюро. Прокурор ГПУ Олександр Матюшко хотів забезпечити позитивне рішення, щоб стати керівником чи заступником керівника підрозділу детективів НАБУ.

На суді Матюшко заявляв, що «ніякого злочину не вчиняв» та вважає події «підкупом і провокацією з метою створення вигляду боротьби з корупцією».

За інформацією НАБУ, Матюшко від 2013 року працював прокурором у Генеральній прокуратурі України, а до того був районним прокурором в Кіровоградській області.