Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Активісти під ГПУ вимагали звільнення Гузиря та заявили про тиск на молодих слідчих і прокурорів

Сьогодні активісти антикорупційних організацій та Автомайдану пікетували Генеральну прокуратуру України з вимогою звільнити першого заступника генерального прокурора Володимира Гузиря.

Учасники акції звинувачують заступника Шокіна у тиску на прокурорів, які розслідують гучну справу про отримання хабара двома працівниками прокуратури.

DSC_6004

“З власних джерел ми маємо інформацію про те, що на прокурорів, які ініціювали та організовували обшук і затримання хабарників, зараз відбувається надзвичайний тиск з боку пана Гузиря та його підлеглих,  – стверджує Дарина Каленюк, виконавчий директор «Центру протидії корупції». – Саме тому ми вимагаємо його звільнення та проведення службового розслідування його дій. Якщо Генеральний прокурор не зробить цього, це означатиме, що він покриває свого заступника та намагається розвалити справу. Ми знаємо, що матеріали справи незаконно, без погодження процесуального прокурора, забирали в слідчих, що може призвести до витоку інформації з метою тиску на свідків та знищення доказів”, – додає Дарина.

DSC_6015

Тиск на прокурорів та слідчих підтвердив і заступник генерального прокурора Віталій Касько: “Кримінальне провадження по факту захоплення державної будівлі – закрите, проте, керівництво ГПУ продовжує тиснути на команду слідчих та прокурорів. Лунають погрози звільнення процесуального прокурора, який давав дозволи на всі арешти та обшуки. Минулого тижня у слідства вилучили справу без дозволу прокурорів і повернули тільки в понеділок. Заступник генпрокурора Юрій Столярчук, безпосередньо під керівництвом Гузаря, проводить паралельне розслідування законності дій процесуальних керівників та слідчих, збирають про них інформацію”, – заявив Віталій Касько, – “Я можу розцінити цей тиск як спробу розвалити всю доказову базу по справі прокурорів-хабарників, намагання дискредитувати команду слідчих та прокурорів, що повстали проти системи”, – додає він.

“Я можу розцінити цей тиск як спробу розвалити всю доказову базу по справі прокурорів-хабарників, намагання дискредитувати команду слідчих та прокурорів, що повстали проти системи”, – Віталій Касько

Нагадаємо, 6 липня ГПУ та СБУ затримали першого заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київщини Олександра Корнієця за підозрою в отриманні 3 млн. гривень хабара. Наразі обидва підозрювані перебувають під вартою. Володимир Гузир, відразу після проведення слідчими операції з обшуку в приміщенні Генерального слідчого управління в ГПУ, порушив кримінальне провадження за статтею “Захоплення державних або громадських будівель чи споруд”.

Окрім тиску на слідство по справі прокурорів-хабарників Володимир Гузир пильнує за розслідуванням  ще однієї гучної справи щодо заниження податку на додану вартість на 1,2 мільярда гривень групою компаній БРСМ. Журналісти оприлюднили листа за підписом Володимира Гузиря, де він називає дії МВС, яке розслідує справу, “втручанням у господарську діяльність”.

DSC_5974

Прикметно, що лист пана Гузира до МВС датовано восьмим червня. Саме в цей день під Васильковом зайнялася масштабна пожежа на нафтобазі БРСМ.

“Гузиря на нари, а не на Канари” – саме з таким лозунгом пікетували сьогодні Генеральну прокуратуру і представники Автомайдану. Вони привезли під стіни ГПУ манекен в масці Гузиря та нари, на яких, замість відпустки, мав би опинитися заступник Генерального прокурора.

DSC_6068

«Подібні до Гузиря старі кадри Генеральної прокуратури гальмують усі розслідування та блокують будь-які спроби нових людей боротися з корупцією всередині системи», – вважає Катерина Бутко, активістка «Автомайдану», – Саме тому дуже важливо підтримати цю молоду команду, адже їх перемога стане гарним стимулом для сміливих слідчих та прокурорів в інших правоохоронних органах».