Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Активісти не дали “роздерибанити” 12 млн грн на ремонті басейну для дітей

Центр протидії корупції добився скасування тендеру на ремонт дитячого басейну на 12 мільйонів гривень, які хотіли поділити між собою дві фірми одного власника.

Тендер проводила Буська райдержадміністрація Львівської області.

Справа в тому, що у травні цього року Буська райдержадміністрація Львівської області провела тендер на ремонт басейну в дитячо-юнацькій спортивній школі. На торги вийшли дві компанії, у яких перемогла фірма із пропозицією виконати роботи за майже 12 мільйонів гривень. Однак, як виявилося, ці компанії зовсім не конкурували, адже мають одного власника.

Так, Орихівському Петру Йосиповичу належить 50% статутного капіталу обох компаній-учасниць цих торгів, а саме: ТОВ “Пласт” та ТОВ “Галицький будівельник”. І саме він підписав документи, подані компаніями для участі в торгах.

“Документи тендерних пропозицій компаній, які взяли участь у цих торгах, були підписані однією людиною, а саме — Петром Орихівським. Дивно, що чиновники  проігнорували цю інформацію. Райдержадміністрація була зобов’язана одразу відхилити тендерні пропозиції цих компаній, але натомість провела тендер”, — коментує юрист Центру протидії корупції Денис Свириденко.

Після звернення активістів до Антимонопольного комітету України та Буської РДА тендер було скасовано.