Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

67 томів та 109 свідків. Суд вирішив як досліджуватимуть докази у справі Труханова

27 грудня відбулося чергове засідання у справі мера Одеси Геннадія Труханова, який разом зі спільниками підозрюється у заволодінні 185 млн грн. Під час засідання суд вирішив порядок дослідження доказів.

Так, суд розпочне з дослідження письмових доказів від САП, згодом перейде до речових доказів та допиту свідків обвинувачення, а вже потім дослідить письмові докази сторони захисту Труханова і Ко та перейде до допиту їхніх свідків, а завершить допитом самих обвинувачених.

Прокурори САП Валентин Мусіяка та Максим Кравченко повідомили, що обсяг письмових доказів становить 67 томів, а допитати хочуть 109 осіб, більшість із яких депутати Одеської міськради.

На попередньому засіданні прокурори завершили зачитувати обвинувальний акт на понад 170 сторінок. Раніше захист Труханова та його спільників наголошував на відсутності підстав для повернення обвинувального акту прокурорам для доопрацювання, але під час засідання 27 грудня всі фігуранти заявили про те, що не розуміють суті обвинувачення.

“Така суперечлива позиція Труханова і Ко свідчить лише про спробу дискредитувати роботу прокурорів САП та відсутність юридичних аргументів для такої критики” — зазначила юристка Центру протидії корупції Олена Щербан.

Також адвокати намагалися вказати на політичну природу справи, однак жодних конкретних фактів цього не називали.  

Наступне засідання відбудеться 14 січня о 10:00 у Малиновському суді. Загалом суд виділив повноцінних 18 робочих днів протягом січня-лютого для розгляду цієї справи.

Нагадаємо, що Геннадія Труханова та ще 7 його спільників підозрюють в організації схеми із заволодіння коштами місцевого бюджету в сумі 185 млн грн під виглядом купівлі будівлі збанкрутілого заводу «Краян» за завідомо завищеною вартістю.

У подальшому сплачені кошти планували вивести через фіктивні підприємства, чому завадили прокурори САП разом з детективами НАБУ.

На лаві підсудних також:  Павло Вугельман — голова постійної комісії Одеської міськради з питань комунальної власності, Василь Шкрабай — директор Департаменту комунальної власності Одеської міськради, Олексій Спектор — заступник директора Департаменту комунальної власності Одеської міськради та інші.