Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – Активісти принесуть нардепам тюремні кружки

В понеділок, 4 липня, о 10:00 під Верховної Радою України відбудеться акція антикорупційних громадських організацій, які вимагатимуть від Парламенту проголосувати за арешт народного депутата Олександра Онищенка, який, за даними слідства, організував злочинну групу та декілька років поспіль зухвало грабував країну.

Активісти принесуть під Раду алюмінієві кружки, які використовують у в’язниці, з прізвищами парламентарів.  Ці кружки мають нагадати їм про те, що покривати своїх корумпованих колег є злочином, і той, хто не голосуватиме за арешт нардепа Онищенка, рано чи пізно сам опиниться за гратами. Активісти грюкатимуть тюремними кружками, вимагаючи проголосувати не лише за зняття недоторканості, але й за арешт депутата.

Перед акцією, о 10.00 пройде короткий прес-брифінг. В ньому візьмуть участь:

 • Віталій Шабунін, «Центр протидії корупції»;
 • Олексій Гриценко, голова Ради громадського контролю НАБУ;
 • Активісти Автомайдану.

У день голосування за арешт нардепа активісти планують подарувати іменні кружки народним депутатам, які наважаться проголосувати за запроторення Онищенка за грати, аби вони нагадувала їм про невідворотність покарання за корупційні злочини.

Кружки із прізвищами та іменами тих, хто не проголосує за арешт, активісти передадуть в Лук’янівське СІЗО, де і мав би опинитися «газовий схематехник», та відправлять військовим батальйонам у зону АТО.

Нагадаємо, у вівторок, 5 липня, в парламенті народні депутати мають проголосувати за притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Олександра Онищенка.

Всі ці три питання, відповідно до закону, ставляться на голосування окремо. Активісти застерігають, що народні депутати блокуватимуть арешт свого колеги, чия справа уже майже доведена до кінця і прокурори готові передавати в суд обвинувальний акт.

Замість арешту, депутати можуть проголосувати тільки за позбавлення Онищенка імунітету, що назавжди позбавить НАБУ можливості притягти до кримінальної відповідальності одного зі співорганізаторів газової схеми, від якої Україні нанесено 3 мільярди гривень збитків.

Контактні особи: Устінова Олександра та Тата Пеклун, 067 550 15 70, 067 622 71 12.